no cover -  

Ďábelské cikánky anebo výchova dětí

Comments · 573 Views

Asi není třeba velmi obsáhle představovat hlavní hrdiny seriálu Ďábelské cikánky (Ď.C), který trhal loňské rekordy ve sledovanosti na poli internetu, kde hlavní role jsou sestry Červeňákovy a další kolegové ze světa showbyznysu. Sestry mají úkol společně žít v j

Musím se přiznat, že jsem neviděl ani jediný z celé řady těchto seriálů. Vím jen, že mnoho lidí tento seriál má rádo, pouští si jej i mí známí a doporučují mě ke shlédnutí se slovy „je to prdel, pecka, legrace, dělo“. Najdou se i tací co by se raději pořezali než by shlédli byť jen pár minut. Já zvládám velmi těžko jakékoli české seriály natož pak seriál, kde se hlavní hrdina převléká do dámské róby a zesměšňuje sebe a tím i Romy. Pro mě jsou přípustné takové seriály jen za předpokladu, že bych se chtěl přeorientovat anebo by se má úroveň snížila k bodu absolutní nuly. Mnoho lidí to i na sociálních sítí komentují se slovy „zakázat, hnus, "buz*y" a podobné hjterské řeči. Vytanul mi Live mých oblíbenců, kteří nemají svůj rozum a interpretují myšlenky šedé eminence. Ano řeč je zde o Alexovi M. a jak on sám o sobě hovoří ve 3. osobě Jakvalo D., dále pak je tu ještě Mezei D. Všichni se vyjádřili k seriálu, a to velice ostře a kritizovali homosexualitu která je prý ze seriálu zřejmá. Jako argument uvedli, že naše děti se na to dívají a že by se měli stydět, a to proto že jsou homosexuálové a jsou vzory pro děti. Mezeiův příspěvek jsem viděl na vlastní oči stejně jako Dárničův projev ve jménu jeho Boha. A musím říci že argument: „Bendig je vzor pro děti a měl by si svoje buzerantský oblíkání nechat pro sebe“ koukají na vás naše děti!!!…by nabral na váze, pokud by on sám nemluvil tak odporně a sprostě. Tady chybí rozlišovací schopnost!!! Pokud bych se nad něčím zastavil, tak právě nad jeho vulgarismy, gestikulací, afirmacemi, a především celý live byl jeden velký omyl stejně jako v případě Dárniče.

 

Kdo ovlivnil moje dětství?

 

Můj názor není až tak důležitý, ale logické uvažování mi zatím funguje i vcelku dobře a také, viděl sem pár desítek homosexuálů a měl tu možnost s některými hovořit. Homosexuálů v showbyznysu je mnoho a “naše“ děti je mají na očích denně. Spousta homosexuálů jmenovitě : Freddie Mercury – zpěvák jehož hity si zpívají i naši prarodiče stejně tak i sir Elton John.

Miley Cyrus – představitelka úspěšného seriálu a celovečerního filmu Hana Montana který byl nominovaný na cenu EMMY. (bisexuál), Lance Bass – proslavil se ve filmech jako herec a také v chlapecké skupině ´N Sync, Juan Pablo Di Pace – argentinský herec, muzikálový zpěvák, hrál např. ve velmi dobře zpracovaným filmu Mamma Mia!, Little Richard - byl klíčovou postavou v přeměně RB na rock and roll v padesátých letech. Nejvíce proslavil hity z let 1955 až 1957, jako například „Tutti Frutti“, „Lucille“ a „Long Tall Sally“(zdroj: wikipedia.cz), Willow Smithová – americka tanečnice a zpěvačka a dcera Jady a Willa Smithových, Herec Ian McKellen je známý hlavně jako Gandalf  Pán prstenů a je homosexuál,. A všemi milovaný Ricky Martin -  jeho písně zpíval málokdo v letech 2000 a až doposud a můj oblíbenec Jim Parsons z jediného seriálu the Big bang theory, na který se mohu dívat.

 

Nutno podotknout, že shora uvedený výčet lidí, kteří se přihlásili ke své orientaci,  zcela jistě měli své mladistvé, nerozvážné jednání a přinejmenším nebyli dobrým vzorem pro druhé. U Miley C. je jasno až do teď. Malé děti ji napodobovaly a nosily do školy motivy Hanny Montany od ponožek přes gumičky do vlasů až k aktovce a gumě na tužce. Bum, bác a v jednom momentě natočila klip Do It! (video není vhodné pro mladší 18 let) ve kterém z malé a nádherné nadané zpěvačky je sexistická osoba a představitelka všeho co není vhodné pro naše děti!

 

 

Mohl bych se tu rozepisovat více ale myslím, že tento výčet slavných a uznávaných osobností jasně ukazuje na zcela zřejmou věc, a to ANO, jsou tu mezi námi a ovlivňují naše děti jak v oblékání, hudbě, názorech či dokonce v orientaci. To je fakt, se kterým pánové Muraskin, Mezei a Dárnič nepočítali. Doporučuji více přemýšlet a sehnat si fakta, než vyřknu soud. V neposlední řadě jsou tu i homosexuálové z řad Romů. Někteří s pravdou vyšli ven a někteří se schovali a stále tají svou orientaci. Například jeden z mého života. Jedna má kamarádka (Romka) přišla za svým křesťanským otcem a sdělila mu, že je na holky. Řekl ji ať vypadne z bytu a že by raději aby byla feťačka než toto. Musím říci, že jsem byl hodně zklamaný z jeho reakce a pak o to více, když jsem Moniku viděl na ulici a stala se z ní, díky nepodpoře svého otce a matky nakonec uživatelka drog! Smutný, leč pravdivý příběh.

 

 

 

 

 

Fenomén – dětský domov a nápravná zařízení – pasťák

 

V žádném případě nechci zde tvrdit, že je to 100 %, ale všiml jsem si u dětí, které prošly tato zařízení, že inklinují k homosexuálnímu jednání a později se k tomu přiznají a abych byl konkrétní, hovořil jsem s mnoha dospělými jedinci a drtivá většina která prošla "pasťákem" jsou homosexuálové. Všiml jsem si toho a po vyprávění mnoha podivných zážitků dětí. Nechci zde špinit nějaké zařízení, jen z vyprávění a zážitků je jasné že by stálo za to takové zkušenosti zveřejnit. No uvidím, co s tím udělám ?.

 

 

 

Kdo vychová moje děti?

 

Jak nadpis předesílá na otázku je nutné si odpovědět. Na fb se spustila vášnivá debata na téma Ďábelské Cikánky VS výchova dětí a jejich vzor. V komentářích se objevuje velký odpor k homosexualitě, "chlap v šatech je zlo, kam ten svět spěje, jsou ubohý, ať se jdou šermovat soukromě" dále je pak spousta obhajobných komentářů na adresu Marsella a Honzy. Co se mě týká, rád bych to shrnul opět do logiky. Ať je to Rom, Čech, Tatar či Žid vždy jde o člověka a nikoli o národnost, pohlaví, věk či orientaci. Co se týká výchovy naší ratolesti, vezměte v potaz hlavní zodpovědnost za výchovu nesou rodiče. To že se 21.století vyznačuje přilepeným telefonem k ruce a v podstatě přístupu k jakékoliv informaci by nás rodiče mělo vést k větší ostražitosti a zároveň být připravení na možné zákazy Wi-Fi. V Bibli se píše v Žalmu 26 a verších 4 a 5 toto: Nesedám mezi podvodníky a nestýkám se s pokrytci, 5 spolek bídáků chovám v nenávisti, mezi darebáky nesedím. Jasně se nám tu ukazuje Davidova rada pro rodiče. Pokud našim dětem dáváme přístup na soc. sítě ve věku kdy nemají dostatek rozlišovacích instinktů, pak bychom se neměli divit, že sjíždí to, na co bychom se ani my nepodívali. Pokud jde o sitkom – Ď.C, uvědomme si přátelé, že se jedná o situační komedii a že se chlapci převlékají za holky je součástí. Myslím si, že kdyby pánové nebyli homosexuálové, tak by vám to nevadilo. Vezměme třeba příklad z minulosti, kdy vynikající komik Oldřich Kaiser stál před publikem a byl oblečen jako žena a také tak mluvil. Lidé si to připomínají denně a kdo by neznal výrok „Já sem ale kráva…Osvobození Fojtíka“ a podobně. Existují seriály, které jsou přímo o homosexuálech dále pak nemohu neopomenout reality show které jsou naprosto v rozporu s etikou a sitkom Ď.C jsou jen odvarem, příkladem jsou Vyvolení nebo Big brother. Zde je spousta prostoru pro zamyšlení se. Jiná stránka věci je na aktéry takových to sitkomu. Mám-li jako stár vliv na děti a mládež, co bych jim chtěl předat? Kterých věcí se naopak zdržet abych byl dobrý vzor apod?

 

 

Jaký je Váš názor na sitkom Ďábelské Cikánky?

 

Comments