You need flash!
no cover -  

Katarzia

seen live alternative singer-songwriter slovak female vocalists

Katarzia je slovenská pesničkárka, vlastným menom Katarína Kubošiová.
Katarzia začala písať prvé texty ako trojročná, za spolupráce babičky Merry. Tajne v tomto hobby pokračovala až do zdanlivej dospelosti, pomocou naivných básničiek opisovala zmierovanie sa so životom. Pesničky začala skladať až v roku 2012, dovtedy nevedela prísť na to, akou formou vyjadriť búrlivé myšlienky. Venuje sa predovšetkým mládežníckej otázke: ako žiť? V priebehu roku a pol bez pomoci babičky vyrobila folk-rapové skladby a texty na debutovom albume Generácia Y. Nie celkom obyčajným spôsobom, niekedy aj smutno-smiešne, rozpráva o obyčajných problémoch, vzťahoch ženy tretieho tisícročia poznačené slobodou.

Katarzia is also an alternative rock band from Slovakia, Brezno city. Their style has many directions, for each member of the band is in a different music. But in general they're influented by metal, punk, folk, ska, and alternative progressions. They were found by Daniel Sintaj, who later left the band due to personal reasons.
Even though the band didn't ever have a professional place of their own (only a garage) they managed to perform a few concerts in Bombura Club and release a demo under the name "Prve a posledne?!"

Lineup:
David Majlis: Vocals, solo guitar
Filip Kalicky: Bassguitar
Dodo Zerzan: Vocals, Keyboards
Matej Struhar: Vocals, lead guitar
Michal Pavuk: Drums

Former Members: Daniel Sintaj, Matej Kralik, Klinec.

internet dating site ukraine brides


Katarzia has published photos.
TOPlist