You need flash!
no cover -  
booklet

Letokruhy - Traktor

Letokruhy

Artefuckt1) Traktor from Czech Republic http://www.traktor-rock.cz is a Pub/Rock band. 2) TRAKTOR from Sweden @ http://www.traktorbiz.com TRAKTOR from Sweden is four piece band playing pretty intensive screamo/hc. There are four releases they did in last 4/5 years, 2 Ep´s, one LP called LIGHTS and newest EP Vultures (on Cut and Run Records). 3) TRAKTOR from Belgium @ http://www.traktorband.be Traktor from Belgium brings folk inspired music with funny lyrics Show more ...

Letokruhy - Traktor

Předkové nelhali. Už je to tak. To když nám říkali. Každýmu jednou vlak. Dojede do cíle. A poslední míle. Je smutný finále. Jsme stromy s osudem. A vzácnej druh. Každý rok přibude nám další letokruh.
Nabydem objemu. Svou silou s kořenů. A potom zůstane jenom prach a vzduch. Víš tady neplatí. Nejlepší nakonec. Cesta se klikatí.Najednou spadla klec. Pak můžeš děkovat. Svědomí zpytovat. Nečekej nepříjde. Životní slunovrat.

R: Né ještě né. Ještě není doba zlá. Už se kácí v našem lese. Zdrhej kam se dá.Dej ještě dej ještě prosím aspoň den. Dochází nám letokruhy. Zítra nebudem.

Co v mládí získáš. Stáří ukradne. A později či dřív. Každej strom upadne. Za krásnou vteřinu. Platíme hodinu. Ze svýho finále. Máme to v dlaních svých. V osudu napsaný. A v dlouhých příbězích. Nedá se gumovat. Možná tak litovat. Zoufat a bědovat. Nečekej nepříjde. Životní slunovrat.

R:

R: 2x

Předkové nelhali.TOPlist